مدرسه پرواستارت آپ

فقط

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

تا پایان سال ۱۴۰۰ باقی است!

اگر باور ندارید که در سال ۱۴۰۱ یک بحران بزرگ در راه است، کافی است کمی منتظر بمانید با یک چشم برهم‌زدن ۱۴۰۱ از راه خواهد‌رسید و اوضاع بدتر از اینکه هست خواهدشد. همان‌طور که ۱۴۰۰ رسید و حالا هفت ماه هم از آن گذشته‌است.آیا برای این بحران «تا دندان مسلح» هستید؟

سال‌هایی که می‌گذرند، سال‌های پر از فشاری است که مشکلات کوچک و بزرگ اقتصادی، بیکاری، بیماری، عصبیت، افسردگی، ناامیدی و ناملایمات اجتماعی دایره‌ی زندگی را برای اغلب مردم تنگ‌تر و تنگ‌تر می کند.

اگر کمی تاریخ را مطالعه کنیم و به روزهای سرد و سیاه تاریخ نگاه کنیم، بعید است که هرگز حاضر شویم این روزها را بدهیم و به جای آن در جهان پر خشونت و پر از جنگ آن سال‌ها زندگی کنیم. جهان جنگ‌های صلیبی، جهان جنگ‌های جهانی و سوخته شدن بر صلیب به خاطر تفتیش عقاید. جهان نادانی، تاریکی، فقر،‌ بی‌عدالتی، گرسنگی و برده داری.

دنیایی پر از خرافات از نبودن دانش.

دنیایی پر از آلودگی از نبودن بهداشت.

دنیایی پر از تاریکی از نبودن برق.

دنیایی که آدم‌هایش از هم دور بودند چرا که نه هواپیمایی بود و نه اتومبیلی.

بیایید لحظه‌ای یک جهان بدون اینترنت، تلفن و تلویزیون را تصور کنیم، گویا جهان در سکوتی خفه کننده فرو می رود.

 پس با این وجود نمی توانیم بگوییم دنیای مدرن ما دنیایی است که به سمت بدتر شدن پیش رفته است و پیش می رود.

قطعاً خیر. دنیای امروز ما هم دنیایی پر از خشونت و ناملایمات و ناراحتی هاست.

و همچنان با اقتدار پیش می رود و گسترده‌تر می شود؟

چرا در دنیای امروز ما طول عمر آدمها بیش از ۷۰ سال است حال آن‌که آدم‌های تاریخی تنها ۳۰ سال عمر می کردند؟

چرا زمین که تا ۴۰۰ سال پیش، کمتر از یک میلیارد جمعیت داشت، حالا بیش از ۹ میلیارد نفر روی آن زندگی می کنند؟

واقعیت این است که پاسخ این سوأل می تواند هر دوی این‌ها باشد. و این کاملاً به زاویه‌ی دید ما بستگی دارد. ما روی مرزی ایستاده‌ایم که در یک سوی آن خوشبختی، زیبایی، آسایش و خوشحالی است و در سوی دیگرش فقر و تباهی و ناملایمات است.

جواب ما به این پرسش که جهان به کدام سو می‌رود به این بستگی دارد که ما به کدام سو نظر داریم!

آیا مسیر زندگی ما یک پایان خوش در پی خواهد داشت یا رو به ناامیدی و تنهایی پیش می رویم؟

چگونه می توانیم به سوی روشن زندگی حرکت کنیم؟

چرا اغلب مردم با وجود تلاش بی‌وقفه‌شان برای دستیابی به خوشبختی حتی روزنه‌ای برای خوشی پیدا نمی‌کنند؟

ساده‌تر اینکه چرا با این همه تلاش و تقلا برای رسیدن به آرامش،‌ ثروت و خوشبختی، هر روز شرایط برای ما بدتر و بدتر می‌شود؟

چرا جزر و مد ما از سوی ناامیدی و ناآرامی به سوی ساحل امن و آرام اینقدر پر تکرار و توفانی است؟

اگر مطالب بالا را مد نظر قرار دهیم گویا که دو دسته‌ی کلی آدم وجود دارد. دسته‌ای که به پیشرفت جهان اعتقاد دارند و جهان را پر از زیبایی و موهبت می‌دانند و دسته‌ای دیگر که به ناامیدی گرفتار شده‌اند و تسلیم شرایط و تقدیرند. دسته‌ی اول می خواهند جهان را تغییر دهند و دسته‌ی دوم با وجود نارضایتی از جهان به آن تن داده و تسلیم بی‌چون و چرای آن هستند. این دسته افراد در جزر مد ناامیدی و امید هستند. کسانی که با کوچکترین روزنه‌ی امید از شادی سر از پا نمی‌شناسند و با روبه‌رو شدن با یک لحظه ناگوار دنیا برایشان تیره و تار خواهد شد.

شما جزء کدام دسته از افراد هستید؟ آیا شما هم در جزر و مد ناامیدی و امید هستید؟ و با تکانهای قایق جهان به این سو و آن سو پرتاب می شوید و یا جزء آن دسته‌ی با صلابتی هستید که موج‌ها را می شناسد و ناخداوار این قایق را هدایت می‌کند؟ برای یک مسافر درمانده یک سفر توفانی می تواند پر از دلهره و اضطراب باشد و برای مرد دریا هر سفری که توفان نداشته باشد خالی از هیجان و شور سفر است.

به قول شفیعی کدکنی که می گوید: 

حسرت نبرم به خواب آن مرداب

كارام درون دشت شب خفته است

 

دريايم و نيست باكم از طوفان

دريا همه عمر خوابش آشفته است

آیا شما هم یک روز با انگیزه را شروع می‌کنید و با اتفاقی ناگوار در طی روز از پا در می‌آیید؟ یا بی‌اهمیت به شرایط و حرف آدم‌ها بر اساس اصول و جهان‌بینی و تحلیل‌هایتان زندگی می‌کنید.

آیا شما هم به امید رسیدن به روزهای پر از امید و آرامش، آرامش امروزتان را از بین برده‌اید و سخت در تلاش و تقلایید؟ و نمی‌دانید که چرا روزهای پر از امید و آرامش از راه نمی‌رسند! یا فردی هستید که اولاً از وجود مشکلات آگاه هست و ثانیاً می تواند از آن‌ها فاصله گرفته و با تفکر و تخیل‌ آنها را ارزیابی کرده و برایشان راه‌حل مناسبی می یابد؟

آیا شما یک انسان واکنشی هستید که تحت نفوذ محیطتان رفتار می‌کنید یا یک انسان تأثیرگذار که بی‌توجه به شرایط محیط اطرافش را کنترل می‌کند؟

استفان آر. کاوی که مدرک مدیریت بازرگانی اش را از هاروارد و مدرک دکترایش را از دانشکاه بریگهام یانگ گرفته است در کتابش با نام «هفت عادت مردمان مؤثر » می گوید؛ دلیل اینکه آدم‌ها در این سال‌های اخیر روی ِ خوش ِ خوشبختی را نمی بینند، ـ در حالی‌که بیش از گذشته‌گان در تلاش و تقلا برای رسیدن به آرامش‌اند!ـ این است که آن‌ها بر «اخلاقیات شخصیت» تمرکز دارند و نه بر «اخلاقیات منش».

او مَنش را آن بُعدی از وجود ما می داند که بسیار عمیق و درونی است. آن وجودی که ما در عمیق‌ترین تنهایی‌هایمان با آن روبه رو هستیم و گفتگو می‌کنیم.

او همچنین «اخلاقیات شخصیت» را رفتارهایی از ما می داند که در برخورد با دیگران بروز می‌دهیم. آن نقابی که بر چهره می‌زنیم و با جهان اطرافمان رو به رو می‌شویم.

او می‌گوید مردمان امروز بیشتر وقت و توجه‌شان را نه بر روی ساختن خویشتن ِ خویش که بر روی آن نقابی تمرکز دارند که دیگران آن را می‌بینند. ما در تلاش و تقلاییم که در نگاه دیگران انسانی شایسته و مورد احترام باشیم و در عمیق‌ترین لایه‌های وجودمان می‌دانیم که هستیم و به چه چیزهایی تظاهر می کنیم. این مطابقت نداشتن درون و بیرون‌مان و این بازیگری خسته کننده ما را مضطرب و هراسان کرده‌است. هراس اینکه ناگهان پرده‌ها بیفتد و مای عریان و واقعی در نظر دیگران جلوه پیدا کنیم و با این دور تسلسل هر لحظه بازیگری ما بیشتر و بیشتر می‌شود و ما بیشتر و بیشتر به تنهایی خودمان فرو می رویم. آن تنهایی ترسناک و دلهره آور!

اما آدم‌هایی هم هستند که بی‌ترس از قضاوت دیگران همچون واقعیتی پذیرفته شده در مقابل ما حضور دارند. آدم‌های پر از آرامش خیال و بی‌استرس. آنها به جای اینکه نقش بازی کنند و انرژی‌شان را برای پنهان کاری مصرف کنند با آرامش خیال انرژی‌شان را معطوف به ساختن محیط اطرافشان می‌کنند. آن‌ها سال به سال موفق‌تر می شوند، ثروتمندتر می‌شوند و پیشرفت می‌کنند. و وقتی ما آن‌ها را می‌بینیم انگار که آن‌ها عصاره‌ی جوانی را نوشیده‌اند.

برای تبدیل شدن به آن آدم موفق که درونیات خودش را شکوفا می‌کند و از زندگی بهره کافی می‌برد؛ استفان آر. کاوی به ما توصیه می‌کند که از ریشه‌ها و از درون شروع به تغییر کنیم.

قبل از اینکه دیگران به ما احترام بگذارند و برای ما ارزش قائل شوند لازم است که خودمان برای خودمان ارزش قائل باشیم و به خودمان احترام بگذاریم.

استفان آر.کاوی که در سال۲۰۰۳ به عنوان برترین پدر و در سال ۱۹۹۸ مرد صلح و رهبر خدمت رسانی در ۱۲۳ کشور بوده است جمله‌ی معروفی دارد که می‌گوید:

«موفقیت‌های عمومی از موفقیت‌های فردی آغاز می شود.»

تنها زمانی که به ریشه‌ها و اصل وجودمان بپردازیم زندگی ما از نظر مالی و عاطفی و و روحی و سایر جنبه‌ها به سمت و سوی خوشبختی و سعادت پیش خواهد رفت.

همین پرداختن به ریشه‌هاست که انسان‌های بزرگ و دوران‌ساز را خلق می‌کند. انسان‌هایی که رفاه و آسایش جهان امروز ما مدیون تلاش و پایداری و تخیل آن‌هاست.

 آن‌ها با کشف درمان بیماری‌ها،‌ با تولید غذای انبوه، با تغییر ساختار زندگی مردم در ساختمان‌های ایمن، با تولید برق، استخراج گاز و هزاران هزار اختراع برای ما آسایش و آرامش فراهم کرده‌اند. جهان از منظر این افراد نه جهان پوشالی و خالی که جهانی است عالی و پر از موهبت.

اگر شما از بیل گیتس بپرسید؛ آیا جهانی که در آن زندگی می کنیم رو به سوی نابودی دارد یا رو به سوی آبادانی؟ یقیناً‌ خواهد گفت:«رو به سوی آبادانی.» چرا که او در ساختن جهان نقش داشته است.

برای کسی مثل ایلان ماسک که در فکر تسخیر فضا و جابه‌جا کردن مرزهای زندگی‌ است، زندگی نه یک دایره‌ی محدود و بی‌معنا که  فضایی بزرگ و پهناور و پر هیجان است.

برای استیو جابز دنیا نه دنیای تنگ و تنها که دنیایی پر از ارتباط.

جهان آدم‌های ناموفق و ناامید جهان زشت و تلخ و فروریخته و نابودی و بیماری است. اما جهان انسان‌هایی که آن را تغییر می دهند و می سازند جهان پر زیبایی و موهبت و فراوانی است.

استفان آر. کاوی می گوید؛ راه رهایی از جهان نابودی و پیوستن به آدم‌هایی که جهان را می سازند، از درون و از ریشه‌های وجود خود ما آغاز می شود. ما باید دستورالعمل‌های دقیقی را دنبال کنیم تا ابتدا درون‌مان را تغییر دهیم و با این تغییر به جهان بینی و نگرشی برسیم که موجب خواهد شد محیط اطراف ما هم تغییر کند. آن وقت خواهیم توانست بدون ترس از قضاوت، ‌بدون ترس از تنهایی بر ساختن دنیا تمرکز کنیم و نه بر نقش بازی کردن برای پنهان کردن کاستی ها و نداشته‌هایمان.

این توصیه‌ي استفان آر. کاوی یک توصیه‌ي امروزی نیست بلکه این توصیه در تمام طول تاریخ ریشه دارد.

شاید برای ما ایرانی‌ها نام ناپلئون هیل که شایسته‌ی عنوان فیلسوف موفقیت هست به خاطر اثر فوق درخشانش به اسم «بیندیشید و ثروتمند شوید» نامی بسیار آشناتر از استفان آرکاوی باشد. توصیه ناپلئون هیل در سال ۱۷۳۷ هم برای رسیدن به موفقیت و نوشیدن عصاره‌ی زندگی همان است که استفان آر.کاوی در سال ۱۹۸۹ تکرار می کند.

ناپلئون هیل هم می‌گوید: برای تغییر باید از ریشه ها و از درون خودمان شروع کنیم. او در کتاب ماندگار خودش از سیزده گام اساسی و پی در پی نام می برد که این سیزده گام در واقع سیزده دستورالعمل هستند که ما باید در زندگی خود به کار ببریم تا به شکوفایی تمام و کمال برسیم.

 با دانستن این سیزده گام و همچنین با دانستن توصیه های استفان‌ آرکاوی که مکملی دقیق و بی‌نظیر برای آن سیزده گام شگفت‌انگیز است ما به معنی واقعی کلمه «تا دندان مسلح» می‌شویم.

این دو کتاب بی‌نظیر به ما کمک می کنند تبدیل به یک مبارز شکست ناپذیر و  بی باک شویم. برای یک مبارز واقعی که تمام ابزارهای لازم برای جنگیدن را دارد،‌ اتفاقات و پیچیدگی‌های جهان نه بحران که بیشتر یک نوع سرگرمی و چالش است.

امیدوارم تمام مطالب بالا را خوانده باشید و  امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

در اینجا قصد دارم به شما یک دوره‌ی آموزشی هم معرفی کنم که بر اساس تحلیل خط به خط این دو کتاب ارزشمند تهیه و تولید شده است. در این دوره‌ي آموزشی من با پرداختن به ریشه‌های اندیشه‌ی این دو متفکر بزرگ به آن جهان‌بینی و نگرشی می پردازیم که در پس کلام آن‌ها پنهان است و موجب نوشتن این کتاب‌ها شده‌است. کتاب‌هایی که در واقع منبع اصلی الهام برای بزرگترین سخنرانان و موفق‌ترین افراد در جهان است و اغلب جزء ده کتاب توصیه شده برای موفقیت هستند که باید هر کس در زندگی خود آنها را بخواند. همانطور که گفتم در دوره‌ی آموزشی «تا دندان مسلح» من به بررسی و تحلیل خط به خط این دو کتاب پرداخته ام و با مقایسه‌ی این دو کتاب با هم در می‌یابیم که چقدر این دو کتاب کاملاً بر هم منطبق هستند و در واقع یک دستورالعمل اساسی را به ما می دهند.

من این دستورالعمل اساسی را از این دو کتاب استخراج کرده‌ام و با استفاده نمودار به شما نقشه‌ای از تمام کارهای بنیادی و ریشه‌ای را خواهم داد که باید همه‌ی ما در زندگی به همه‌‌ی آن دستورالعمل‌ها بپردازیم تا راهی روشن برای موفقیت را پیش رو داشته باشیم.

این دوره آموزشی حاصل یک تحقیق یک سال و نیمه بر روی بیش از ۴۰ کتاب موفقیت دنیاست.

چیزی که من را متعجب می‌کند جامع و کامل بودن این دو کتاب است. من مدعی هستم که هر کس با خواندن این دو کتاب یا با تماشای دوره‌ی تحلیلی « تا دندان مسلح » قادر است به زیربنایی‌ترین فرمول موفقیت دست بیابد و موضوع شگفت آور اینکه این فرمول به قدری کامل و کافی است که تقریباً تمام مدرسان سرشناس موفقیت در دنیا تنها یک گوشه‌ی کوچک از این فرمول را گرفته‌اند و آموزش می دهند.

و من در این دوره‌ی آموزشی تعداد زیادی از این مدرسان موفقیت را نام خواهم برد و اشاره خواهم کرد که این مدرسان کجای این زیربنایی‌ترین فرمول موفقیت را آموزش می دهند.

نکته بسیار مهم دیگر برای اینکه همه‌ی ما باید دوره‌ی آموزشی «تا دندان مسلح» را ببینیم این است که این دوره بر روی یک نمودار جامع و کامل پیاده‌سازی شده است و هر چقدر که پیش می رویم و به ابزارهای اساسی موفقیت بر می‌خوریم آن نمودار ساده‌ی درسهای ابتدایی مجهز و کاملتر و کاملتر می شود و از این به بعد همه‌ی ابزارهای موفقیت به صورت یکجا در مقابل ما قرار خواهد داشت.

به طور مختصر این دوره‌ی جامع آموزشی شامل:

۸۷۰ دقیقه ویدیوی آموزش تحلیلی بر روی نمودار است و شامل بیش از دویست اسلاید جذاب و جدول‌ها و ماتریس هست.

حجم مطالبی که در این دوره‌ی آموزشی به آن پرداخته می شود بسیار زیاد است ولی مژده‌ی من به شما این است که شما می توانید بدون نگرانی این دوره را تماشا کنید چون این دوره‌ی آموزشی دارای پلتفرم موبایل و دکستاپ است که می توانید در آن‌ها خلاصه‌ی تمام درس ها را روی موبایل یا کامپوترتان داشته باشید.

علاوه بر این با خرید دوره‌ی آموزشی به عضویت مدرسه‌ پرواستارت‌آپ در خواهید آمد و با این عضویت قادر خواهید بود به تمام محتوای این دوره به صورت آنلاین دسترسی داشته باشید. و یا بی‌نهایت بار ویدیوهای آموزشی را دانلود کنید.

همچنین در آزمون‌های این دوره شرکت کنید و میزان یادگیری‌تان را بسنجید. و با میزان یادگیری دیگران مقایسه کنید.

شما همچنین در انجمن مختص این دوره شرکت داده می شوید.

و همچنین می توانید به صورت مستقیم و با ارسال تیکت سوألات خودتان را از مدرس این دوره بپرسید.

و در نهایت ما یک سویرایز ویژه برای شما داریم که آن را در قالب یک هدیه‌ی نفیس با احترام به شما تقدیم خواهیم کرد. و اگر باور کنید ارزش ریالی این هدیه به تنهایی برابر با ارزش مبلغی است که بابت خرید دوره‌ي «تا دندان مسلح» خواهید پرداخت.

شاید شما بگویید آدم‌های زیادی دوره‌های موفقیت برگزار کرده‌اند و با وعده‌ی اینکه شما را موفق خواهیم کرد پول زیادی از شما گرفته‌اند ولی شما هیچ نتیجه ای نگرفته‌اید. اولاً خیال‌تان را راحت کنم که ما در حال حاضر در یک تخفیف ویژه هستیم و

شما با یک تخفیف بسیار  شگفت انگیز این دوره‌ را با ۹۵ درصد تخفیف دریافت خواهید کرد.

 

بنابراین سرمایه‌گذاری مالی شما در این دوره بسیار بسیار ناچیز خواهد بود و اصلاً‌ نباید نگران قیمت‌ آن باشید.

ضمن اینکه من این دوره را

گارانتی صد در صد بازگشت وجه

 

کرده ام و هر کس که به هر دلیلی از محتوای این دوره ناراضی بود،‌تمام هزینه‌ها به او بازگردانده خواهد شد.

اگر چه هیچ کاری بی‌نقص نیست اما بنده در این یک سال و نیم که بر روی این دوره کار می کردم و این دوره را تهیه می کردم به منابع بسیاری رجوع کرده‌ام و صحت مطالب دوره را از منظر بزرگترین نظریه پردازان و فیلسوفان و روانشناسان بررسی کرده ام و سعی کرده ام مطالبی با رفرنس علمی برای این دوره تهیه کنم. 

شما خواهید دید که در طول دوره به ده‌ها منبع ارزشمند علمی اشاره خواهم کرد.

موجودات قوی زنده می‌مانند و موجودات ضعیف می‌میرند. این بزرگترین قانون طبیعت است. اگر خانه‌تان را روی آب بسازید، به اعماق آب فرو می‌رود. مگر اینکه آن را با چوب بسازید، هرچند ممکن است موج‌ها آن را به زودی در هم بشکنند.

« تا دندان مسلح » یک دوره‌ی آموزشی است که از ساختن یک ساختمان الهام گرفته است. شما سنگ بنا و شالوده زندگی خودتان هستید.

آیا سنگ بنایی محکم‌اید؟

آیا برج باشکوه ماندگاری از وجود‌تان به یادگار می‌ماند؟

آیا آنقدر قوی هستید که دیگران به شما تکیه کنند؟

« تا دندان مسلح » می خواهد به ما یاد بدهد که آنقدر قوی شویم تا دیگران به ما تکیه کنند.

در دوره‌ی‌ آموزشی « تا دندان مسلح » یک الگوی زیرساختی به ما معرفی می شود که نیاز هست هر فردی در زندگی خود چنین زیر ساختی را در نظر بگیرد. این الگو یا طرحواره که به شکل یک نمودار معرفی می شود شامل سه اصل پایه ای است.

شما جزء کدام دسته هستید؟

اصل اول: از درون

اگر زندگی ما یک ساختمان باشکوه باشد، این خود ما هستیم. که پی، بنیاد و شالوده‌ی این ساختمان‌ایم.

آیا شالوده‌ی وجودمان را آنقدر قوی ساخته ایم که ساختمان یا برجی با شکوه را تحمل کند؟

« تا دندان مسلح » به ما کمک می کند زوایای پنهان درون‌مان را ببینیم و نگرشی به ما می‌دهد که ما درونی نیرومند  بسازیم. 

اصل دوم: به بیرون

هر کاری که انجام دهیم، چه خوب و چه بد، یک اثر از ما در دنیای اطرافمان نقش می بندد. بنابراین محیط ما بازتاب چیزی است که ما ساخته ایم.

آیا برای ساخت ساختمان زندگی‌مان یک نقشه و الگو داریم؛ یا کورکورانه آجرهای زندگی را روی هم می‌چینیم؟

« تا دندان مسلح » یک نقشه راه به ما می دهد. یا یک نقشه ساختمانی که کافی است به ترتیب اجزای آن را روی هم بچینیم تا ساختمان شکل بگیرد.

اصل سوم: نهایت کار و رسالت وجودی ما

آیا ما جزء آن دسته از مردم دنیا هستیم که وقتی جهان را ترک می‌کنند، یک ساختمان بی‌شکل و بد فرمِ‌ نیمه‌کاره از خود به جای می گذارند که بر سر اطرافیان خراب می‌شود؟

یا کاخ سعادتی داریم که تا زنده‌ایم برای خودمان و دیگران خانه امید و تکیه گاه است و وقتی هم نباشیم دیگران برای حفاظت از جانشان باز به آن پناه می برد؟

« تا دندان مسلح » به ما یاد می دهد، چطور رسالت شخصی خودمان را پیدا کنیم و چطور در راه رسیدن به رسالت شخصی پایدار بمانیم.

  • ما برای طراحی این دوره از شیوه ساخت یک ساختمان الهام گرفته ایم. اینکه چطور ابتدا کلیات یک بنا ساخته می شود و در نهایت به ریزترین جزئیات پرداخته می شود.
  • این جزئیات همان ابزارهایی هستند که ما باید به آنها تا دندان مسلح باشیم تا بتوانیم آیندۀ روشنی را با استفاده از آنها رقم بزنیم:
  • تعدادی از این ابزارها عبارتند از: یافتن رسالت شخصی، ایده پردازی و ایجاد یک طرح هدفمند، مدیریت زمان، مدیریت انرژی، روش اصولی برنامه ریزی و هدف گذاری، افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس، بهبود شخصیتِ منش و ده ها ابزار دیگر…
  • در این دورۀ آموزشی بیشتر از هشتاد نوع ابزار، که زیر بنایی ترین ابزارهای موفقیت هستند، به شکلی مفصل مورد بررسی قرار می گیرند. چیزی که خود ما را شگفت زده می کند انسجام و هماهنگی و همکاری این ابزارها با هم است. برای یادگیری و به کار بستن این ابزارها کافی است به صورت زیربنایی با جایگاه هر کدام از این ابزارها در زندگی شخصی و معماری شدۀ مان آشنا باشیم.
  • ما به شما قول می دهیم چیزی که در پایان دوره شما را شگفت زده خواهد کرد؛

 تغییر اساسی در نوع نگرش‌تان به زندگی و موفقیت است.

معمولاً در دوره های آموزشی اکثر مدرسان جهان از این عبارتها استفاده می شود:

«10 راز انسان های موفق»

«7 دلیل برای ثروتمند شدن»

« راز ثروتمند ترین افراد جهان فاش شد.»

و مواردی از این دست را می شنویم.

اما سوأل این است که چرا با وجود در دسترس بودن چنین مطالب آموزشی و در صورتی که اغلب ما به صورت جسته گریخته این موارد را شنیده ایم و خوانده ایم؛ اما این مطالب تأثیر قدرتمندی در زندگی ما نداشته اند؟

چرا بسیاری از افراد با وجود اینکه این مطالب را می خوانند و می دانند و یا حتی به کار می برند، تأثیری آن چنانی از این مطالب نمی گیرند. در صورتی که این ها با عنوان رازهای افراد میلیونر جهان و توصیه های موفق ترین افراد جهان عرضه می شوند.

واقعیت این هست که هیچ رازی وجود ندارد.

 تمام این مطالب مجموعه ای از یک سری دستورالعمل هاست که با به کار بردن آنها زندگی شما قطعاً تغییر خواهد کرد. اگر شما کل این دستورالعمل ها را بدانید به معنی واقعی کلمه

«تا دندان مسلح»

هستید و اگر کل این دستورالعمل ها رعایت بشود، قطع به یقین شما یکی از موفق ترین افراد جهان خواهید شد.

اما چند سوأل مطرح می شود:

اول اینکه این دستورالعمل‌ها چیستند؟

و دوم اینکه چطور می توانیم با صرف کمترین انرژی به شکلی پایدار این دستورالعمل‌ها را به کار ببریم؟

چرا بعضی افراد از این دستورالعمل‌ها بهره ای نمی برند؟

واقعیت این است که گفتن دستورالعمل‌های موفقیت بسیار بسیار ساده است ولی انجام دادن آنها بسیار مشکل و سخت هست. تا زمانی که از درون و از ریشه ها تغییر نکنیم، نمی‌توانیم دستورالعمل‌های موفقیت را به شکل یک عادت روزانه به سادگی انجام دهیم. 

« تا دندان مسلح » به این ریشه ها می پردازد و می خواهد نگرش ما را نسبت به جهان تغییر دهد

مثلاً قدرت  «نه گفتن» عامل بسیار مهمی است که قطعاً در موفقیت اثر گذار است. گفتن آن بسیار ساده است ولی عمل کردن به آن بی نهایت مشکل.

نه گفتن به چند دقیقه خواب بیشتر، نه گفتن به یک برنامه تلویزیونی، نه گفتن به اینستاگرام، نه گفتن به یک مسافرت دوستانه، نه گفتن به یک پروژۀ جدید کاری ( که اگر چه در ابتدا به نظر می رسد، سود خوبی از آن پروژه نصیب ما می شود) و هزاران مسأله دیگر که ما در روزمره‌ی زندگی به آنها باید «نه» بگویم. اما ما از این دستورالعمل ساده چقدر در زندگی ِمان استفاده می کنیم؟

ما در این دوره آموزشی یاد خواهیم گرفت که چطور با صرف کمترین انرژی و با سرعتی زیاد مسیری را طی کنیم که منجر به رسیدن به اهداف و موفقیتمان می‌شود. اگر نگرش ما به دنیا تغییر کند، رفتارهای ما عوض می‌شود دیگر نیازی نیست دستورالعمل‌های موفقیت را مثل یک رفتار تحمیل شده انجام دهیم بلکه ‌آنها رفتارهایی عادی خواهند شد که از درون ما می‌جوشند. 

5/5

مورد دیگری که دستورالعمل های موفقیت در زندگی ما نقش مؤثر نداشته اند این است که ما اغلب این موارد را به صورت جسته و گریخته در اطرافمان مشاهده می‌کنیم و این موارد مانند تکه های پراکنده یک پازلِ همیشه نامرتب هستند و ما جای دقیق آنها و زمان استفاده از آنها را نمی دانیم. این موضوع باعث ضد و نقیض می شود و ما در موارد بسیار زیادی نمی دانیم کدام دستورالعمل، دستورالعمل درستی هست. چون اغلب این دستورالعمل ها با وجود اینکه کاملاً درست هستند، ولی به نظر ضد و نقیض می آیند. مثلاً بسیاری افراد موفق به شما توصیه می کنند که به دیگران اعتماد کنید و پایه کاری خودتان را بر روی این اصل انسانی قرار بدهید و به مربیان، مشاوران و دوستان و شرکا و علم دیگران اعتماد کنید؛ ولی از طرفی گفته می شود در نوشتن یک قرارداد کاری باید تا نزدیک به صد در صد همه موارد شفاف و دقیق باشند و تمام توافقات کتبی باشند و هیچ جای شک و شبهه ای باقی نگذارید.

کدام یکی از این مطالب درست است؟ و ما باید کدام مسیر را انتخاب کنیم؟

دلیل دیگری که دستورالعمل های موفقیت در زندگی ما کاربردی نبوده اند این هست که ما مطالب را به صورت ناقص می دانیم. شما در مورد اراده کردن و تمرکز کردن و پایداری مطالب خوبی می دانید، اما در مورد برنامه ریزی و هدفمندی مطالب خوبی نمی دانید و این می شود که نرده بام خودتان را روی دیوار اشتباه می گذارید و وقتی با اراده و پشتکار تا بالای نرده بام می روید تازه می فهمید که اشتباه آمده اید. شما می توانید این دورۀ آموزشی را که در واقع زیربنایی ترین و جامع ترین فرمول موفقیت در دنیاست را دریافت کنید و خیالتان راحت باشد که جامع بودن این فرمول به شما تمام ابزار لازم برای دستیابی به یک موفقیت بزرگ را خواهد داد.

 این که دستورالعمل ها را به شکل جامع و مرتب بدانیم موضوع بسیار مهمی هست. مطالب یک عمل زمانی کاربردی هستند که کامل و جامع باشند. چون هر قطعه تنها در کنار و در حضور قطعه ای دیگر  به درستی کار می کند و اثر بخش هست.

متأسفانه نه فقط در همین زمینه که در اغلب زمینه های آموزشی ما مطالب را بسیار زیاد و بسیار پراکنده یاد می گیریم. هیچ دسته بندی و طبقه بندی ای وجود ندارد و ما نمی دانیم مطالب جدیدی را که می آموزیم در کدام طبقه بندیِ مجموعة آموزش ها و تجربه هایمان قرار بدهیم.

این پراکندگی باعث می شود ما نتوانیم مطالب را به موقع به یاد بیاوریم و در زمان تصمیم گیری به درستی تصمیم بگیریم.

5/5

فقط در صورتی در این دوره شرکت کنید که…

مهم‌ترین دلیل اینکه دستورالعمل‌های موفقیت برای ما کار نمی کند این است که اغلب ما آدمهای لحظه ای هستیم و به سرعت نسبت به اتفاقات جهان واکنش نشان می دهیم.

ما در این دوره به طور کامل با آدمهای واکنشی و لحظه ای و تأثیرپذیر و همچنین با آدمهای پیشرو و تأثیرگذار آشنا می شویم.

5/5

این دوره‌ی آموزشی چه ویژگی‌هایی دارد؟

۱_ شما با زیر بنایی ترین فرمول موفقیت جهان آشنا می شوید که به صورت یک نمودار ارائه می شود و این نمودار را می توانید به دیوار خانه تان یا به دیوار ذهنتان بیاویزید و بعد از این هر مطلبی در مورد موفقیت یا بهبود فردی یا بهبود کسب و کار شنیدید در یکی از قفسه های این فرمول قرار بدهید.

۲_ این محتوای آموزشی این ادعا را دارد که زیر بنایی‌ترین فرمول موفقیت دنیا که توسط محبوب‌ترین مربی موفقیت دنیا یعنی «ناپلئون هیل» معرفی شده‌است را برای شما تحلیل و ارزیابی جامع و کامل می‌کند. بنابر این ادعا می‌کند که نود در صد سخنرانان و مدرسین موفقیت تنهای تنها یک گوشه ای از این مطالب را برداشته اند و با بسط و گسترش آن نگرش ها و اندیشه های موفقیت را گسترش می دهند. پس شما می توانید با دریافت این محتوا به فنداسیونی دست پیدا کنید که تمام مطالبی را که تا قبل از این آموخته اید و بعدها خواهید آموخت، روی این نمودار ترسیم و دسته بندی کنید. و به راحتی عملیاتی سازید.

۳_ ذهن ما یک سیستم تصویری هست و مفاهیمی را که به تصاویر ارجاع می دهند را به شکل عمیق تری ذخیره سازی می کند ولی مفاهیم انتزاعی و فاقد تصویر برای ذهن ما ناملموس هست. خود کلمه موفقیت، ثروتمندی، پیروزی، دانش، ایمان، آرزو و … مواردی هستند که کاملاً  انتزاعی اند و تصویری تحلیلی برای ذهن ما ندارند و ذهن قادر نیست این مفاهیم نادقیق و ناملموس را به صورت یک مادة عینی به جهان بیرون عرضه کند. البته تا زمانی که موفقیت، ثروت و دانش و مواردی از این دست را برای ذهن خودمان به شکل دقیقی تعریف کنیم و این مفاهیم به شکل یک نمودار دسته بندی بشوند و ما مصداق بیرونی را برای آن تعریف کنیم و به دنبال پیاده سازی آن مصداق باشیم.

5/5

از آنجایی که این دوره‌آموزشی یک دوره‌‌ی آموزشی کاملاً پایه‌ای است؛ به همه آدمهای خاصی توصیه می‌شود که قصد دارند با آموزش دیدن هر روزشان بهتر از دیروزشان باشد. اما بهترین بازه سنی برای این آموزش سنین بیست تا سی و پنج سال است.

یعنی این دوره بیشتر مناسب یک نسل جوان و پرانرژی است که تسلیم مشکلات زندگی نشده‌اند و قهرمانانه زندگی می کنند.

  

شما می‌توانید در این صفحه سرفصل‌های مهم این دوره را ببینید. ولی به طور کلی ما به شما یک فرمول یاد می‌دهیم. این فرمول از سیزده قسمت اصلی تشکیل شده است که روی یک نمودار قابل پیاده‌سازی و سنجش هست.

این فرمول مهمترین و اساسی‌ترین ابزارها را به شما می دهد تا در برابر هر مسأله‌ای ( تأکید می کنیم هر مسأله ای؛ چه مالی، شخصی یا خانوادگی) بهترین تصمیم‌ را بگیرید و بهترین عمل را انجام دهید.

– چگونه؟

– در این دوره خواهید آموخت.

 هر جزئی از این فرمول سهم مهمی در حل مشکلات زندگی ما و موفقیت ما دارا هستند.

 بیشتر از هشتاد ابزار موفقیت زیر مجموعه این فرمول محسوب می‌شوند. ابزارهایی اساسی مثل مدیریت زمان، روش‌های اصولی برنامه ریزی، تفاوت‌های اساسی رهبری و مدیریت، روش‌های خلاقانه نگاه کردن، پرورش دید انتقادی به مسائل، واکنشی بودن و پیشرو بودن، کارکردهای مختلف و متفاوت نیمکره‌های مغز و استفاده‌ی درست و روشمند از هر نیمکره و ده‌ها مسأله حیاتی که هر کدامشان می توانند یک دوره آموزشی مجزا محسوب شوند.

به هیچ وجه. دلیلی که ما می‌گوییم زیربنایی ترین فرمول موفقیت این است که اجزای این فرمول در تعامل و در انسجام کامل با هم قرار دارند و این انسجام دقیق و ارتباط میان اجزا هست که ما از آن به عنوان یک فرمول نام می بریم.

ضمن اینکه هرگاه ما سرفصل جدیدی را آموزش می دهیم دقیقاُ روی نمودار مشخص می کنیم که چه جزئیاتی به نمودار اضافه می شود و فرمول را کامل‌تر می کند و ارتباطات اجزا را تحلیل و بررسی می کنیم.

این اسلاید مربوط به حالت اولیه فرمول است که در فصل‌های آغازین به آن می‌پردازیم.

و این اسلایدی است که در فصل‌های انتهایی به آن می‌پردازیم.

همانطور که گفتیم این دوره‌ی آموزشی یک دوره‌ی آفلاین و غیرحضوری هست. بنابراین بعد از پرداخت سرمایه‌گذاری آموزشی به تمام محتوای دروس دسترسی خواهید داشت و می توانید تمامی دروس را دانلود کنید و با توجه به زمان‌بندی های خود از این محتوا استفاده کنید.

۱ـ در این دوره شما به ۲۳ درس به صورت آموزش ویدیویی قابل دانلود دسترسی خواهید داشت.

مدت زمان هر کدام از این ویدیوهای آموزشی بین سی تا هشتاد دقیقه متغیر هست. مدت زمان کل دوره ۸۷۰ دقیقه آموزش تحلیلی بر روی پاورپوینت هست.

نکته اول اینکه این ویدیوها روی اسلایدهای پاورپوینت آموزش داده می‌شوند. بسیاری از ویدیوهای آموزشی که در حال حاضر تولید می شود به این صورت هست که مدرس جلوی دوربین می ایستد و مطالب را برای شما توضیح می دهد. این نوع آموزش‌ها اگر با پاورپوینت و توضیحاتی بر روی نمودار و عکس همراه نباشد،‌می تواند به صورت فایلهای صوتی ارائه شود ولی ترجیح ما این بوده است که کاملاً روی پاورپوینت و نمودار مطالب ارائه شود تا شما تصویر دقیقی از طبقه‌بندی مطالب در ذهن‌تان داشته باشید. شاید در آپدیت‌های بعدی این دوره‌ی آموزشی ترکیبی از هر دوی این شیوه‌های آموزشی را داشته باشیم.

نکته‌ی مهم دیگر اینکه لطفاً ویدیوهای آموزشی را به ترتیب ببینید و هیچ وقت چیزی از آن را حذف نکنید یا ویدیوها را جلو نزنید. موزیکهای استفاده شده در مطالب برای این است که ذهن شما برای تمرکز کردن روی مطالب و یادگیری بیشتر آمادگی لازم را پیدا کند.  

۲ـ علاوه بر ویدیوهای آموزشی شما به پلتفرم‌های موبایل و دکستاپ دسترسی خواهید. در این پلتفرم‌های آموزشی مهمترین مطالب دوره برای شما خلاصه نویسی شده است و می توانید با مطالعه‌ی این نسخه ها مهمترین مطالب را مرور کنید. پس در هنگام یادگیری نیازی به یادداشت برداری نخواهید داشت و تمام توجه و تمرکزتان را روی مطالب بگذارید. البته این به سلیقه و شیوه‌ی یادگیری شما مربوط است.

۳ـ به محض پرداخت مبلغ این دوره‌ی آموزشی شما در مدرسه پرواستارت‌آپ ثبت نام می شوید و به یک پنل آموزشی یا کاربری دسترسی خواهید داشت. در این پنل آموزشی شما قادر هستید به صورت آنلاین به تمام محتوای دروس دسترسی آنلاین داشته باشید و هرکجا که زمان فراغتی داشتید از این دوره‌ی آموزشی و محتواهای رایگان دوره‌های آموزشی مدرسه استفاده کنید.

۴ـ با دسترسی و ثبت‌نام در دوره‌ی آموزشی می توانید به آزمون‌های تخصصی هر درس دسترسی داشته باشید. این‌ آزمون‌ها به شما کمک خواهد کرد که علاوه بر محک زدن خود، نمرات خودتان را با نمرات دیگران مقایسه کنید و میزان یادگیری‌تان را با میزان یادگیری دیگران بسنجید.

۵- یک هدیه‌ي آموزشی دریافت خواهید کرد که ترجیح می دهیم چیزی در مورد آن نگوییم و به وقتش سورپرایزتان کنیم. تنها بدانید قیمت این هدیه برابر کل مبلغی است که بابت دسترسی به کل دوره می‌پردازید! شاید بهتر است بگوییم این دوره‌ی آموزشی ۱۵ ساعته کاملاً برای شما رایگان است و شما فقط مبلغ هدیه‌ي آموزشی آن را می پردازید.

۶ـ به گروه دانش پذیران دسترسی پیدا می کنید و می توانید سوألات خودتان را در این انجمن مطرح کنید و به گفت و گو و تبادل نظر بپردازید.

شما بعد از ثبت نام در مدرسه پرواستارت‌آپ و یا از طریق خرید این دوره‌ی آموزشی صاحب یک پنل آموزشی در مدرسه خواهید شد.

در این پنل شما قادر خواهید بود:

۱ـ‌ مانند شبکه‌های اجتماعی اطلاعات شخصی خودتان را وارد کرده و مدیریت کنید. و آن را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. یا خصوصی نگه دارید.

۲ـ از طریق پنل آموزشی می‌توانید به همه‌ی محتواهای آموزشی خریداری شده و رایگان دسترسی داشته باشید و به صورت آنلاین هرکجا که دوست داشتید و فراغتی یافتید آموزش آنلاین ببینید.

۳ـ شما می توانید از طریق پنل کاربری مدرسه استارت‌آپ مستقیماً‌ با مدرس دوره ارتباط داشته باشید و سوألات خودتان را از طریق تیکت پشتیبانی به طور مستقیم از او بپرسید.

 حتی می توانید اپلیکیشن تیکت را روی گوشی خود داشته باشید و ارتباطتان با مدرس از طریق این اپلیکیشن باشد. سوألات‌تان را به صورت متنی و صوتی از او بپرسید و تمرین‌ها و تکالیف درسی را برای او بفرستید.

۴ـ از طریق پنل کاربری مدرسه پرواستارت‌آپ می توانید به انجمن دانش‌پذیران مختص دوره‌های آموزشی خود وارد شوید و با سایر شرکت کنندگان گفت‌وگو و بحث داشته باشید.

۵ـ از طریق پنل آموزشی می‌توانید محتواهای آموزشی را بی‌نهایت بار دانلود و یا مدیریت کنید.

۶ـ این پنل کاربری هر روز در حال بزرگتر شدن هست و امکانات بسیاری را برای آن در نظر گرفته‌ایم. مثلاً به زودی قادر هستید یک وبلاگ شخصی در مدرسه داشته باشید. شما می توانید در این وبلاگ شخصی رایگان رزومه خودتان همراه با نمونه‌کارها، تجربه‌ها، دیدگاه ها، ایده‌ها و هر آن چیزی که علاقه دارید دیگران از شما بدانند؛ را قرار دهید.

۷ـ از  طریق پنل کاربری به زودی قادر خواهید بود به جمع مدرسان مدرسه بپیوندید و با فروش دوره‌های آموزشی ساخت خودتان کسب درآمد کنید.

و ده‌ها امکانات دیگر که به زودی با رونمایی از ‌آنها شما را متحیر خواهیم کرد.

می‌خواهیم موفق باشیم؟ موفقیت از نظر ما چیست؟ کسب مدال طلا در  مسابقه دوی استقامت در المپیک. این یک مصداق واقعی از موفقیت هست. وقتی این موضوع را در ذهن‌مان به عنوان یک هدف بسازیم و قرار بدهیم؛ آن موقع است که دستورالعمل ها برای ما کار می‌کنند و کمک می‌کنند که ما آن مصداق ذهنی را در جهان واقعی متجلی کنیم.

در دورۀ آموزشی تا دندان مسلح ما مرحله به مرحله نموداری را تشریح می‌کنیم که تمام ابزارهای انتزاعی موفقیت را روی آن دسته‌بندی می‌کنیم و راهکارهایی به شما می‌آموزیم که بتوانید این موارد انتزاعی را به طرح‌های شفاف و عملیاتی و عینی مبدل کنید و با دنبال کردن طرح‌ها مسیر موفقیت را طی کنید.

ما نشمرده ایم که دوره‌‌ی آموزشی «تا دندان مسلح» شامل چند اسلاید هست. شاید بیشتر از ۲۰۰ اسلاید که برای اینکه با محتوای در حال آموزش کاملاً مرتبط باشند،‌ ساعت‌ها روی هر کدام‌شان کار شده‌است. در زیر نمونه‌هایی از آنها را می بینید که بیانگر کیفیت اسلایدهای آموزشی است.

قیمت دوره آموزشی تا دندان مسلح

قیمیت این دوره ۵ میلیون تومان است اما...

شما می توانید با کوپن تخفیف ۹۵ درصدی

armey95

تنها با مبلغ ۲۵۰ هزار تومان

به کل دوره‌ی آموزشی «تا دندان مسلح» دسترسی داشته باشید.

5/5

فقط

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

تا پایان تخفیف ۹۵ درصدی دوره‌ی« تا دندان مسلح » باقیست!

آیا دوره‌ی آموزشی «تا دندان مسلح» گران است؟

اگر فکر می کنید « تا دندان مسلح» گران است؛ پس نگاهی به لیست قیمت‌های زیر بیندازید…

ما تضمین می‌کنیم که این دوره‌ی آموزشی برای شما بسیار مفید خواهد بود ولی اگر به هر دلیلی از سرمایه‌گذاری آموزشی در این دوره ناراضی بودید ما بی هیچ کم و کاست تمام مبلغ پرداختی شما را با رضایت کامل بازمی‌گردانیم. معیار سنجش کیفیت این دوره‌ی آموزشی فقط و فقط نظر شما عزیزان است.

کوپن تخفیف دوره تا دندان مسلح 

armey95

۸۷۰ دقیقه فیلم آموزشی با کیفیت فول اچ دی

پشتیبانی و پاسخ به سوألات

آزمون‌های تخصصی

دسترسی به انجمن دانش پذیران

دسترسی به پنل آموزشی رایگان مدرسه پرواستارت آپ

پلتفرم آموزشی مخصوص تلفن همراه

هدیه ویژه شگفت انگیز

خلاصه دروس

اسکرول به بالا