تا دندان مسلح
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
صفر تومان
دوره
اطلاعات تکمیلی

«تا دندان مسلح(نسخه رایگان)»

 یک دورۀ جامع آموزشی در حوزه موفقیت در زندگی و کسب و کار است و سعی شده است که در آن تمام ابزارهای لازم برای دستیابی به هدف توضیح داده شود. در اینجا ما یک الگوی زیرساختی را معرفی می کنیم که نیاز هست هر فردی در زندگی خود چنین زیر ساختی را در نظر بگیرد.

ما برای طراحی این دوره از شیوه ساخت یک ساختمان الهام گرفته ایم. اینکه چطور ابتدا کلیات یک بنا ساخته می شود و در نهایت به ریزترین جزئیات پرداخته می شود. این جزئیات همان ابزارهایی هستند که ما باید به آنها تا دندان مسلح باشیم تا بتوانیم آیندۀ روشنی را با استفاده از آنها رقم بزنیم.

تعدادی از این ابزارها عبارتند از: یافتن رسالت شخصی، ایده پردازی و ایجاد یک طرح هدفمند، مدیریت زمان، مدیریت انرژی، روش اصولی برنامه ریزی و هدف گذاری، افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس، بهبود شخصیتِ منش و ده ها ابزار دیگر…

در این دورۀ آموزشی بیشتر از هشتاد نوع ابزار، که زیر بنایی ترین ابزارهای موفقیت هستند، به شکلی مفصل مورد بررسی قرار می گیرند.

چیزی که خود ما را شگفت زده می کند انسجام و هماهنگی و همکاری این ابزارها با هم است. برای یادگیری و به کار بستن این ابزارها کافی است به صورت زیربنایی با جایگاه هر کدام از این ابزارها در زندگی شخصی و معماری شدۀ مان آشنا باشیم.

دوره جامع آموزشی تا دندان مسلح یک دوره آموزشی شامل ۸۰ سرفصل مختلف برای موفقیت در زندگی و کسب و کار است. این دوره به صورت ۷۸۰ دقیقه فایل ویدیویی، خلاصه مطالب، هدیه آموزشی، آزمون، پلتفرم موبایل و پلتفرم آموزشی دکستاپ است و همچنین می‌توانید در گروه آموزشی مربوط به این دوره شرکت کنید و با سایر شرکت کنندگان تبادل اطلاعات داشته باشید. بنابراین پیشنهاد ما این است که حتما این دوره آموزشی را همین حالا تهیه کنید.

ما به شما قول می دهیم چیزی که در پایان دوره شما را شگفت زده خواهد کرد؛

تغییر اساسی در نوع نگرش تان به زندگی و موفقیت است.


زیربنایی ترین فرمول موفقیت دنیا

تا دندان مسلح

در این دورۀ آموزشی بیشتر از هشتاد نوع ابزار، که زیر بنایی ترین ابزارهای موفقیت هستند، به شکلی مفصل مورد بررسی قرار می گیرند. چیزی که خود ما را شگفت زده می کند انسجام و هماهنگی و همکاری این ابزارها با هم است. برای یادگیری و به کار بستن این ابزارها کافی است به صورت زیربنایی با جایگاه هر کدام از این ابزارها در زندگی شخصی و معماری شدۀ مان آشنا باشیم.
ما به شما قول می دهیم چیزی که در پایان دوره شما را شگفت زده خواهد کرد؛
تغییر اساسی در نوع نگرش تان به زندگی و موفقیت است.


 

معرفی پلتفرم جامع آموزشی

«تا دندان مسلح»

« زیر بنایی ترین فرمول موفقیت دنیا »

 

سلام دوستان گرامی

بنده وحید رمضانپور هستم.

نویسنده و مربی دوره های آموزشی در حوزه موفقیتِ کسب و کار و استارت آپ

 

خدمتتان هستم تا دورة آموزشی «تا دندان مسلح» را با عنوان فرعی «زیر بنایی ترین فرمول موفقیت دنیا» که کاری هست از

تیم آموزشی مدرسه پرو استارت آپ

به شما عزیزان معرفی کنم و در مورد کلیات آموزشی که در این دوره دریافت خواهید کرد، صحبت مختصری داشته باشیم.


« تا دندان مسلح» یک دورۀ جامع آموزشی در حوزه موفقیت در زندگی و کسب و کار است و سعی شده است که در آن تمام ابزارهای لازم برای دستیابی به هدف توضیح داده شود. در اینجا ما یک الگوی زیرساختی را معرفی می کنیم که نیاز هست هر فردی در زندگی خود چنین زیر ساختی را در نظر بگیرد.

ما برای طراحی این دوره از شیوه ساخت یک ساختمان الهام گرفته ایم. اینکه چطور ابتدا کلیات یک بنا ساخته می شود و در نهایت به ریزترین جزئیات پرداخته می شود. این جزئیات همان ابزارهایی هستند که ما باید به آنها تا دندان مسلح باشیم تا بتوانیم آیندۀ روشنی را با استفاده از آنها رقم بزنیم.

تعدادی از این ابزارها عبارتند از: یافتن رسالت شخصی، ایده پردازی و ایجاد یک طرح هدفمند، مدیریت زمان، مدیریت انرژی، روش اصولی برنامه ریزی و هدف گذاری، افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس، بهبود شخصیتِ منش و ده ها ابزار دیگر...

در این دورۀ آموزشی بیشتر از هشتاد نوع ابزار، که زیر بنایی ترین ابزارهای موفقیت هستند، به شکلی مفصل مورد بررسی قرار می گیرند.

چیزی که خود ما را شگفت زده می کند انسجام و هماهنگی و همکاری این ابزارها با هم است. برای یادگیری و به کار بستن این ابزارها کافی است به صورت زیربنایی با جایگاه هر کدام از این ابزارها در زندگی شخصی و معماری شدۀ مان آشنا باشیم.


 

ما به شما قول می دهیم چیزی که در پایان دوره شما را شگفت زده خواهد کرد؛

تغییر اساسی در نوع نگرش تان به زندگی و موفقیت است.


 

برای دریافت اطلاعات کامل در خصوص سرفصلهای دوره آموزشی «تا دندان مسلح» کلیک کنید. 

 


قطع به یقین شما هر روز با  مطالب بسیار زیادی در سایتها یا اینستاگرام، تلگرام و یا کتابها و مجلات برخورد می کنید که به شما آموزشهایی در مورد  بهبود فردی، افزایش عملکرد، افزایش تمرکز، بیدار کردن قدرت درونی، یافتن معنای زندگی و در یک کلمة خلاصه «راه هایی برای رسیدن به موفقیت» را آموزش می دهند.

شما با اسامی افرادی مثل :«آنتونی رابینز، برایان تریسی، کوین ترودو، رولف دوبلی، چارلز داهویگ، رابرت کیوساکی، مل رابینز، جیم ران، دارن هاردی، وین دایر، رابین شارما، جان مکسول، جک کنفیلد، نیک ووچیچ، جول اوستین»

یا نمونه های ایرانی مثل آقایان :«عباس منش، آزمندیان، هلاکویی، انوشه، حلت، معظمی، تیموری، بهرام پور، شعبانعلی»

برخورد کردید و آشنایی دارید و گاهاً کتابهای این افراد را مطالعه کرده اید.

blank

 

معمولاً در دوره های آموزشی اکثر مدرسان جهان از این عبارتها استفاده می شود:

«10 راز انسان های موفق

7 دلیل برای ثروتمند شدن

راز ثروتمند ترین افراد جهان فاش شد.»

و مواردی از این دست را می شنوید.

اما سوأل این است که چرا با وجود در دسترس بودن چنین مطالب آموزشی و در صورتی که اغلب ما به صورت جسته گریخته این موارد را شنیده ایم و خوانده ایم؛ اما این مطالب تأثیر قدرتمندی در زندگی ما نداشته اند؟

چرا بسیاری از افراد با وجود اینکه این مطالب را می خوانند و می دانند و یا حتی به کار می برند، تأثیری آن چنانی از این مطالب نمی گیرند. در صورتی که این ها با عنوان رازهای افراد میلیونر جهان و توصیه های موفق ترین افراد جهان عرضه می شوند.

واقعیت این هست که هیچ رازی وجود ندارد.

تمام این مطالب مجموعه ای از یک سری دستورالعمل هاست که با به کار بردن آنها زندگی شما قطعاً تغییر خواهد کرد. اگر شما کل این دستورالعمل ها را بدانید به معنی واقعی کلمه

«تا دندان مسلح»

هستید و اگر کل این دستورالعمل ها رعایت بشود، قطع به یقین شما یکی از موفق ترین افراد جهان خواهید شد.


اما چرا افراد از این موارد بهره ای به این حد و اندازه نمی برند. واقعیت این است که گفتن این دستورالعمل ها بسیار بسیار ساده است ولی انجام دادن آنها بسیار مشکل و سخت هست.

مثلاً قدرت  «نه گفتن» عامل بسیار مهمی است که قطعاً در موفقیت اثر گذار است. گفتن آن بسیار ساده است ولی عمل کردن به آن بی نهایت مشکل.

نه گفتن به چند دقیقه خواب بیشتر، نه گفتن به یک برنامه تلویزیونی، نه گفتن به اینستاگرام، نه گفتن به یک مسافرت دوستانه، نه گفتن به یک پروژۀ جدید کاری ( که اگر چه در ابتدا به نظر می رسد، سود خوبی از آن پروژه نصیب ما می شود) و هزاران مسأله دیگر که ما در برخورد روزمرة زندگی با آنها باید «نه» بگویم. اما ما از این دستورالعمل ساده چقدر در زندگی ِمان استفاده می کنیم؟ ما در این دوره آموزشی یاد خواهیم گرفت که چطور با صرف کمترین انرژی و با سرعتی زیاد مسیری را طی کنیم که منجر به رسیدن به اهداف و موفقیت مان می شود.


مورد دیگری که دستورالعمل های موفقیت در زندگی ما نقش مؤثر نداشته اند این است که ما اغلب این موارد را به صورت جسته و گریخته در اطرافمان مشاهده می کنیم و این موارد مانند تکه های پراکندة یک پازلِ همیشه نامرتب هستند و ما جای دقیق آنها و زمان استفاده از آنها را نمی دانیم. این موضوع باعث ضد و نقیض می شود و ما در موارد بسیار زیادی نمی دانیم کدام دستورالعمل، دستورالعمل درستی هست. چون اغلب این دستورالعمل ها با وجود اینکه کاملاً درست هستند، ولی به نظر ضد و نقیض می آیند. مثلاً بسیاری افراد موفق به شما توصیه می کنند که به دیگران اعتماد کنید و پایه کاری خودتان را بر روی این اصل انسانی قرار بدهید و به مربیان، مشاوران و دوستان و شرکا و علم دیگران اعتماد کنید؛ ولی از طرفی گفته می شود در نوشتن یک قرارداد کاری باید تا نزدیک به صد در صد همه موارد شفاف و دقیق باشند و تمام توافقات کتبی باشند و هیچ جای شک و شبهه ای باقی نگذارید.

کدام یکی از این مطالب درست است؟


دلیل دیگری که دستورالعمل های موفقیت در زندگی ما کاربردی نبوده اند این هست که ما مطالب را به صورت ناقص می دانیم. شما در مورد اراده کردن و تمرکز کردن و پایداری مطالب خوبی می دانید، اما در مورد برنامه ریزی و هدفمندی مطالب خوبی نمی دانید و این می شود که نرده بام خودتان را روی دیوار اشتباه می گذارید و وقتی با اراده و پشتکار تا بالای نرده بام می روید تازه می فهمید که اشتباه آمده اید. شما می توانید این دورۀ اموزشی را که در واقع زیربنایی ترین و جامع ترین فرمول موفقیت در دنیاست را دریافت کنید و خیالتان راحت باشد که جامع بودن این فرمول به شما تمام ابزار لازم برای دستیابی به یک موفقیت بزرگ را خواهد داد.

این که دستورالعمل ها را به شکل جامع و مرتب بدانیم موضوع بسیار مهمی هست. مطالب یک عمل زمانی کاربردی هستند که کامل و جامع باشند. چون هر قطعه تنها در کنار و در حضور قطعه ای دیگر  به درستی کار می کند و اثر بخش هست.


blank

متأسفانه نه فقط در همین زمینه که در اغلب زمینه های آموزشی ما مطالب را بسیار زیاد و بسیار پراکنده یاد می گیریم. هیچ دسته بندی و طبقه بندی ای وجود ندارد و ما نمی دانیم مطالب جدیدی را که می آموزیم در کدام طبقه بندیِ مجموعة آموزش ها و تجربه هایمان قرار بدهیم.

این پراکندگی باعث می شود ما نتوانیم مطالب را به موقع به یاد بیاوریم و در زمان تصمیم گیری به درستی تصمیم بگیریم.


از همه مهمتر ما آدمهای لحظه ای هستیم و به سرعت نسبت به اتفاقات جهان واکنش نشان می دهیم. ( ما در این دوره به طور کامل با آدمهای واکنشی و لحظه ای و تأثیرپذیر و همچنین با آدمهای پیشرو و تأثیرگذار آشنا می شویم.) به همین خاطر قدرت این را نداریم که آموزش هایی که می گیریم، را در تمام طول زندگی به کار ببریم و این می شود که نتیجه ای از این آموزش ها نمی گیریم.

خلاصه اینکه برای حل این موضوعات ما این دورة آموزشی را طراحی کردیم.

blank

این دورة آموزشی چه ویژگی هایی دارد؟

1_ شما با زیر بنایی ترین فرمول موفقیت جهان آشنا می شوید که به صورت یک نمودار ارائه می شود و این نمودار را می توانید به دیوار خانه تان یا به دیوار ذهنتان بیاویزید و بعد از این هر مطلبی در مورد موفقیت یا بهبود فردی یا بهبود کسب و کار شنیدید در یکی از قفسه های این فرمول قرار بدهید.

2_ این محتوای آموزشی این ادعا را دارد که زیر بنایی ترین فرمول موفقیت دنیا که توسط محبوب ترین مربی موفقیت جهان معرفی شده است را برای شما تحلیل و ارزیابی جامع و کامل می کند. بنابر این ادعا می کند که نود در صد سخنرانان و مدرسین موفقیت تنهای تنها یک گوشه ای از این مطالب را برداشته اند و با بسط و گسترش آن نگرش ها و اندیشه های موفقیت را گسترش می دهند. پس شما می توانید با دریافت این محتوا به فنداسیونی دست پیدا کنید که تمام مطالبی را که تا قبل از این آموخته اید و بعدها خواهید آموخت، روی این نمودار ترسیم و دسته بندی کنید. و به راحتی عملیاتی سازید.

3_ ذهن ما یک سیستم تصویری هست و مفاهیمی را که به تصاویر ارجاع می دهند را به شکل عمیق تری ذخیره سازی می کند ولی مفاهیم انتزاعی و فاقد تصویر برای ذهن ما ناملموس هست. خود کلمه موفقیت، ثروتمندی، پیروزی، دانش، ایمان، آرزو و ... مواردی هستند که کاملاً  انتزاعی اند و تصویری تحلیلی برای ذهن ما ندارند و ذهن قادر نیست این مفاهیم نادقیق و ناملموس را به صورت یک مادة عینی به جهان بیرون عرضه کند. البته تا زمانی که موفقیت، ثروت و دانش و مواردی از این دست به شکل یک نمودار دسته بندی بشوند و ما مصداق بیرونی را برای آن تعریف کنیم و به دنبال پیاده سازی آن مصداق باشیم.

می خواهیم موفق باشیم؟ موفقیت از نظر ما چیست؟ کسب مدال طلا در  مسابقه دوی استقامت در المپیک. این یک مصداق واقعی از موفقیت هست. وقتی این موضوع را در ذهنمان به عنوان یک هدف بسازیم و قرار بدهیم آن موقع است که دستورالعمل ها برای ما کار می کنند و کمک می کنند که ما آن مصداق ذهنی را در جهان واقعی متجلی کنیم. در دورۀ آموزشی تا دندان مسلح ما مرحله به مرحله نموداری را تشریح می کنیم که تمام ابزارهای انتزاعی موفقیت را روی آن دسته بندی می کنیم و راهکارهایی به شما می آموزیم که بتوانید این موارد انتزاعی را به طرح های شفاف و عملیاتی  و عینی مبدل کنید و با دنبال کردن طرح ها مسیر موفقیت را طی کنید.

 

کتابها و سخنرانی های خیلی زیادی در این زمینه هست که به شما انگیزه می دهند و شما را تا مدتی به حرکت وا میدارند ولی بعد از مدتی شما در پیچ و خم تمرینات و دستورالعمل های کتاب ها گم می شوید.

چرا؟

چند دلیلش را خدمتتان عرض کردم و در طی این دورۀ آموزشی به دلایل دیگری که باعث می شود انسانها در طول زندگی شان ناموفق بمانند، خواهیم پرداخت.

چهار پنج سال پیش تا به امروز هم به عنوان یک پروژه کاری و  هم به عنوان یک پروژة مطالعاتی من تقریباً تمام کتابهای مهم و معروف این حوزه را خواندم.

روش کار من در خواندن کتاب چطور هست؟ یک کاغذ بر می دارم و خط به خط کتاب که پیش می روم، نت برداری می کنم. اغلب برای دسته بندی مطالب یا مواردِ موردی نمودار می کشم. الگو رسم می کنم . به نوعی می شود گفت عصاره کتاب را استخراج می کنم. عصاره کتابها در بهترین حالت یک دهم حجم کتاب هاست و  بقیة کتاب ارجاع دادن به کتاب های دیگر و مثال ها یا توضیح و تفسیر آن یک دهم هست.

واقعیت این است که من بعد از خواندن آن حجم کتاب در حوزه موفقیت و بهبود فردی یا بهبود کسب و کار در نهایت به این نتیجه رسیدم که همه این اساتید بزرگ جهان در واقع یک مطلب را آموزش می دهند و در واقع عصاره تمام آموزشهای کسب و کار و بهبود فردی و موفقیت در نهایت در یک کتاب جمع شده و آن کتاب،

کتاب

 بیندیشید و ثروتمند شوید

نوشته ناپلئون هیل

 هست. اصلاً جالب است که بدانید نود درصد صادق ترین این اساتید موفقیتِ خودشان را وامدار ناپلئون هیل و این کتابش می دانند.

درس آموزشی یک
مدرسه پرواستارت آپ

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید یک کتاب کلاسیک در مورد موفقیت هست که اتفاقاً خوبی کلاسیک بودن آن این است که به جای توضیحات موردی و زود بازده به کلیات و ریشه ها و اصول پرداخته است.

کلیات باعث می شود شما زیربنای مبحثی را که می خواهید در آن زمینه متخصص شوید را بدانید و ساختمان یادگیری تان را روی یک پی محکم بنا کنید.

مثل فیزیک که علم پایه ای برای تخصص هایی مثل اپتیک، مغناطیس، نجوم، مهندسیِ هوا فضا یا هزاران علم دیگر است.

خلاصه این که در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید که اتفاقاً پرفروش ترین و مطرح ترین کتاب در حوزه موفقیت در سطح جهان هست؛ به آن اندیشۀ زیربنایی و پایه ای  لازم برای موفق شدن و بهبود فردی و بهبود کسب و کار پرداخته شده است.

و همونطور که گفتم سایر سخنرانان و نویسندگان موفقیت دنیا و ایران در واقع اشاعه دهنده و گسترش دهندة مطالب این کتاب هستند.

جالب است بدانید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید سالانه فقط در ایران بیش تر از پانزده هزار جلد به فروش می رسد. در مقام مقایسه( البته متأسفانه) بهترین کتاب هایِ بهترین نویسندگان ایران تیراژ پانصد تا هزار تایی دارند و البته به ندرت به مرحلۀ تجدید چاپ می رسند.

اما در این دورة آموزشی ما یک کتاب فوق العاده دیگر در زمینة مهارت های فردی و موفقیت را مورد ارزیابی قرار می دهیم که البته این کتاب هم تمام فرمول ناپلئون هیل را در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، پوشش می دهد و هم اینکه مثل یک مکمل است که با توضیحات بیشتر و موردی تر کلیاتی را که ناپلئون هیل مطرح می کند را به جزئیات کاربردی تبدیل می کند. این کتاب

کتاب

هفت عادت مردمان موثر

نوشته استفان آر. کاوی

هست که بیشتر از بیست و پنج میلیون نسخه از این کتاب به چاپ رسیده و به بیشتر از 38 زبان دنیا ترجمه شده و البته به روزگار ما نزدیک تر هست و قابلیت عملیاتی و اجرایی کردن بسیار زیادتری نسبت به بیندیشید و ثروتمند شوید دارد.

blank

اگر شما این دو کتاب را بخوانید به شما قول می دهم که می توانید بگویید که کل پروژة کتابهای موفقیت و انگیزشی جهان را تمام و کمال خوانده اید و بلد هستید و کوله بار خودتان را نسبت به این ژانر کتابها بسته اید.

حالا کاری که بنده در این دورة آموزشی کرده ام این است که خط به خط این دو کتاب را برای شما به صورت تحلیلی و مقایسه ای آموزش می دهم و تحلیل و بررسی می کنم. البته من برای شما کتاب را نمی خوانم و خوانش کتاب ها به عهده خودتان هست. هرچند بعد از پایان دوره واقعا ً نیازی هم به خوانش کتاب ها ندارید. من تحلیل و بررسی می کنم  و مطالب را با استفاده از نمودار و مجموعه ای پاور پوینت بسیار جذاب و گام به گام روی نمودار به شما ارائه می دهم.

همانطور که شاید بدانید این دوره قبلاً به صورت حضوری برگزار می شد و تا به امروز چهار بار این دوره برگزار شد و حدود صد و هفتاد_ هشتاد نفر این دوره را به صورت حضوری گذراندند. کلاس های حضوری هفته ای یک جلسه روزهای چهارشنبه برگزار می شد و هر جلسه دو سه ساعت طول می کشید. طول دوره شش ماه بودکه حدوداً در طی بیست و چهار یا بیست و پنج جلسه برگزار می شد.

خوبی جلسات کارگاهی این بود که بچه ها در این مدت با هم دوست می شدند و بعضاً ارتباط کاری می گرفتند و حتا یک تیم کوهنوردی بسیار خوب از این بچه ها تشکیل شد که هنوز هم گروه شان پا برجاست و هر جمعه با هم اند.

شهریه ای که مؤسسه برای دورة حضوری در نظر گرفته بود با تخفیف، چهار میلیون و در یک دوره پنج میلیون تومان بود. ولی متأسفانه به خاطر محدودیت هایی که خودتان کاملا ً مطلع اید کلاس های حضوری به کلاس های آنلاین و غیرحضوری تبدیل شد. که البته محدویت ها و مزیت های خودش را به همراه داشت.

خودتان می دانید در کلاس های حضوری اغلب تا بچه ها می آمدند و جمع می شدند و کلاس شروع می شد وقت زیادی صرف می شد. این محدودیت بود که نمی شد دوره را به صورت سراسری در همة شهرهای کشور برگزار کرد. محدودیت زمانی مدرس هم بود. محدودیت مالی برای مؤسسه هم بود و خلاصه دورة حضوری چالش های خاص خودش را داشت.

ضمن اینکه در کلاس های حضوری به خاطر تعامل رو در روی دانش پذیران اغلب یک مبحث پیش بینی نشده باز می شد که حالا بی ربط یا با ربط به کلاس، ما را از محتوایی که آماده کرده بودیم و باید ارائه می شد، دور می کرد. همین باعث می شد وقت زیادی از کلاس ها به اظهار نظرها یا خاطره تعریف کردن یا در میان گذاشتن تجربه ها بگذرد و محتوا به شکل کامل و با ذکر مثالهای متعدد و مختلف ارائه نشود.

برای دریافت اطلاعات کامل در خصوص سرفصلهای دوره آموزشی «تا دندان مسلح» کلیک کنید. 

blank

در نهایت تصمیم گرفتیم این دوره را

به صورت غیر حضوری

هم برگزار کنیم که البته چندین مزیت عالی دارد:

یک این که پاورپوینتهایی که آماده شده به شدت بهتر و کار آمدتر از دوره حضوری هست و کاملاً قدم به قدم مباحث را از زیربنایی ترین ریشه های اندیشه توضیح می دهد تا به آخر.

دوم این که تمام مزیت های دوره های غیر حضوری را دارد. مثلاً این که هر وقت خودتان دوست داشتید در زمانهای فراغتتان یا در زمانهایی در روز که برای آموزش خودتان اختصاص داده اید، می توانید به یادگیری بپردازید.

سوم این که این دوره شامل

خلاصة مطالب

هست که می توانید با خیال راحت، بدون هیچ گونه یادداشت برداری به راحتی به عصارة مطالب دسترسی داشته باشید و مرتباً تا یادگیری کامل و جامع برای خودتان تکرار کنید.

چهارم این که این دوره دارای آزمون و تمرین هم هست. که پیشنهاد می کنم قبل از شروع دوره یک بار آزمون را برای خودتان برگزار کنید و نمره خودتان را ثبت کنید و یک بار هم در پایان دوره این کار را انجام بدهید تا میزان یادگیری تان را با مقایسه عددی بدست بیاورید.

چون در دوره غیر حضوری ما محدودیتی برای جذب افراد نداریم، قطعاً با افراد زیادی آشنا می شویم، همین  دلیل باعث شده که مدرسه پرواستارت آپ

هدیه های آموزشی عالی

در اختیارتان قرار بدهد. در واقع فقط یکی از این هدیه ها و نه همه آنها تا قبل از این به مبلغی که برای این دوره پرداخت می کنید، فروخته می شد. یعنی می توانید تصور کنید شما کل دوره جامع و سایر هدایا را به صورت کاملا ً رایگان دریافت می کنید. این پنجم مزیت عالی برای این دورة آموزشی هست.

به عنوان ششمین مزیت باید بگوییم که همانطور که گفتیم ما قبلاً در کلاس های حضوری یک تعامل انسانی داشتیم که دانش پذیران می توانستند با هم تعامل کنند و نظرات و ایده های همدیگر را بشنوند. به خاطر همین ما

یک گروه تلگرامی برای اعضا

درست کردیم که فقط و فقط مختص افرادی هست که در این دوره شرکت می کنند و خریداران می توانند در این گروه وی آی پی شرکت داشته باشند و نظرات، مطالب یا سوالاتشان را ارائه بدهند و اگر مطلبی گنگ بود از سایر دوستان و مدرس پشتیبانی بگیرند.

مزیت هفتم این که ما یک

راه ارتباطی مستقیم با مدرس

قرار دادیم که می تواند به سوالات و ابهامات شما پاسخ بدهد و در واقع خیالتان راحت باشد که در زمینة آموزش این محتوا هیچ مبحثی برای شما گنگ باقی نمی ماند.

 

در نهایت این را هم بگویم که شما برای این دوره

هزینة یک وبینار یک ساعته

را پرداخت می کنید، ولی حداقل

بیست ساعت آموزش جامع، با کیفیت ویدیویی فول اچ دی

و کلی هدایا

و

 آزمون

 و گروه پشتیبانی و گروه تلگرامی اعضا

را دریافت می کنید.

 

 

امیدوارم از این دورة آموزشی نهایت استفاده و لذت کافی را ببرید و کلی مطلب فوق العاده را به دانسته های خودتان اضافه کنید.

برای دریافت اطلاعات کامل در خصوص سرفصلهای دوره آموزشی «تا دندان مسلح» کلیک کنید. 

با سپاس و درود فراوان

 ارادتمند شما

وحید رمضانپور 


blank

تصمیم گیری درست و اصولی در لحظه لحظۀ زندگی، در نهایت ما را به سر منزل مقصود، سعادت، رفاه و خوشبختی خواهد برد.

ما یک بار بیشتر زندگی نمی کنیم و ارزش آن را دارد که زندگی مان را بر پایه اصول صحیح و بر پایه فکر و اندیشه پیش ببریم.

به قول سقراط که می گوید:« زندگی نیازموده ارزش زیستن ندارد.»

۱- به صورت کاملاً رایگان در مدرسه پرواستارت آپ عضو شوید. و صاحب یک پنل کاربری دانش پذیری شوید و صفحه‌ی خودتان را مانند یک شبکه اجتماعی شخصی سازی کنید. (روی عضویت کلیک کنید)

۲ـ در پنل کاربری خود می توانید به صورت کاملاً رایگان به پلتفرم آموزشی در خصوص این آزمون دسترسی داشته باشید.

۳- امکان چت کردن و ارتباط با دیگر کاربران و دانش پذیرانی که این آزمون را انجام داده اند، وجود دارد. به انجمن بروید و درباره آزمون بحث کنید و دیدگاه های خودتان را به اشتراک بگذارید.(رفتن به انجمن)

۴- برای اینکه دست خالی از پیش ما نروید. می توانید پلتفرمهای آموزشی مربوط به این آزمون را دانلود کنید.

پلتفرم آموزشی نسخه موبایلی

پلتفرم آموزشی نسخه دکستاپ

پلان دوره‌ی آموزشی نسخه دکستاپ

پلان صوتی دوره‌ي آموزشی

سبد خرید
اسکرول به بالا