فروشگاه سلامت محور کابک

09330205335

09332911126

kabak@prostartup.ir

vahid.ramezanpour1366@yahoo.com

تهران| کیلومتر ۱۶ جاده تهران کرج | خیابان ۵۲ | کوچه ایمان ۵

سوالات متداول

کیفیت محصول برای تمامی محصولاتی که در جهان تولید می‌شود یک امر نسبی است و ممکن است یک فرد محصولی را با کیفیت بداند ولی فرد دیگری دقیقاً همان محصول را محصولی معمولی و یا حتی بی کیفیت بداند. 

تلاش ما در شرکت کابک این است که محصولاتی سالم و با استانداردهای مورد تأیید تهیه و عرضه کنیم. 

کسب مجوزهای لازم از مراجع زیربط برای تولید و عرضه و همچنین حس رضایتمندی در افرادی که از ما خرید کرده‌اند،‌ دلایلی است که نشان می دهد تلاش ما در جهت بالابردن کیفیت خدماتمان بی ثمر نبوده است.

امروزه در کشور ما نهادهای دولتی به شکلی بسیار جدی روی محصولات و تولیدات داخلی کارخانه‌جات نظارت دارند و به سرعت از تولید هرگونه محصولی که ضرر یا آسیبی به مصرف‌کنندگان وارد آورد، جلوگیری می کند.

مجوزهای محصولات شرکت بیز از سازمان غذا و دارو، سازمان بهداشت و سایر نهادهای مربوطه اخذ شده است.

اغلب محصولاتی که شرکت کابک عرضه می کند، توسط کارخانه‌جات معتبر شرکت بازاریابان ایران زمین (بیز) تولید شده‌است. تمامی این محصولات مورد تأیید مراجع ذیصلاح هستند و مجوزهای تولید، پروانه‌ های بهداشت، نشان استاندارد و نشان سیب سلامت را دارا هستند به همین خاطر به شکلی گسترده در بازارهای ایران توزیع می‌شود و افراد زیادی از این محصولات استفاده می‌کنند. از این جهت امکان عودت برای محصولاتی که شما خریداری می‌کنید، وجود ندارد.

از آنجایی که شرکت پست محصولات غذایی با بسته‌بندی نامناسب و غیربهداشتی را تحویل نمی‌گیرد، هرگونه پارگی در بسته‌بندی مرسولات متوجه شرکت پست خواهد‌بود که البته می‌دانیم که به خاطر سابقه درخشان شرکت پست این موضوع به ندرت اتفاق می‌افتد.

اما ما به شما تضمین می‌دهیم که اگر محصولی تقلبی، دستکاری شده، و یا تاریخ گدشته را برای شما ارسال کردیم، تمام وجه پرداختی شما را با کمال میل بازخواهیم گرداند و همچنین خسارتهایی که متوجه شما شده‌است را جبران خواهیم‌کرد.

به شما اطمئنان خاطر می دهیم که محصولاتی که خریداری می کنید دارای اصالت کالاست، بنابراین با خیال راحت خرید کنید و از خریدتان لذت ببرید.

زمان تحویل کالا کاملاً به مسافت آدرس شما از تهران بستگی دارد. ما مرسولات شما را از طریق پست معمولی، پست پیشتاز، پست سفارشی، تیباکس و از طریق شرکت پست خصوصی چاپار ارسال می کنیم.

همان روزی که شما سفارشی در سایت ثبت می کنید، کارکنان ما کالاهای شما را به دست اداره پست می سپارند. از اینجا به بعد مدت زمان لازم برای اینکه محصول به دست شما برسد، علاوه بر بعد مسافت به عملکرد شرکت پست بستگی دارد. ولی این مدت زمان در بیشترین حالت ممکن حدود سه روز کاری و در اغلب موارد فردای روز سفارش شماست.

سبد خرید
اسکرول به بالا