قدرت خود باوری | ناتانیل براندن

کتاب قدرت خودباوری نگاهی اجمالی به مهمترین عامل روانشناسی انسان

کتاب قدرت خودباوری به قلم ناتانیل براندن به بیان نکاتی در زمینه‌ی خودباوری اعم از “موارد موثر در خودباوری” و “چرا ما به خودباوری نیاز داریم؟” می‌پردازد.

دکتر ناتانیل براندن روان ‌درمانگر و نویسنده‌ی کانادایی _ آمریکایی بود که شهرت زیادی به دلیل کار بر روی روانشناسی حرمت نفس داشت. ناتانیل براندن (Nathaniel Branden) بیش از هر کس دیگر در هوشیار کردن جامعه آمریکا بر روی اهمیت خودباوری تلاش کرده و کتاب‌های زیادی در مورد بحث خودباوری به رشته تحریر درآورده است.

خودباوری حقیقی، ارتباطی با آن‌چه در محیط حقیقی به دلیل شغل و موقعیت ما به وجود می‌آید نیست، بلکه به واسطه باور درونی ما به ارزشمند بودن و لیاقت خوشبختی را داشتن شکل می‌گیرد. کتاب قدرت خودباوری (The power of self-esteem) در واقع تنها به توضیح خودباوری می‌پردازد و ما را با آن آشنا می‌کند، چون اکثریت ما در درک و مفهوم خودباوری سالم دچار تناقص و بدفهمی هستیم.

خودباوری نیرویی قدرتمند در درون هر یک از ماست . تاثیر خود باوری چیزی فراتر از ارزش ذاتی ای است که هر یک از ما هنگام ورود به این دنیا و متولد شدن با خود داریم . خود باوری جرقه ای است که ما مربیان و روان درمانگران در مراجعین خود روشن می کنیم . این جرقه تنها راهی به سوی خودباوری است .

کتاب « قدرت خودباوری » را بخواند تا کشف کنید :

  • بیش از ۲۰ فاکتور برای احترام مثبت به خود
  • ۱۲ مرحله رشد خود باوری
  • ۶ اصل بهبود شخصی
  • چگونه خودباوری مثبت شما به شدت شرایطتان را در محیط کار تغییر می دهد

فهرست مطالب کتاب

۱ – پیش گفتار
۲ – مقدمه
۳ – خودباوری چیست ؟
۴ – چرا ما به خودباوری نیاز داریم ؟
۵ – خودباوری و موفقیت
۶ – موارد موثر در خودباوری
۷ – قدرت خودباوری در محل کار


[su_button url=”https://prostartup.ir/wp-content/uploads/2021/09/قدرت-خودباوری-ناتانیل-براندن.pdf” target=”blank” style=”flat” background=”#ef2e2d” icon=”icon: book”]دانلود کتاب[/su_button]


خودباوری دقیقا چه معنایی دارد؟ چطور می‌شود خودمان را با همه نواقص و کاستی‌هایمان باور کنیم و قدم در راه موفقیت بگذاریم؟ خودباوری با اعتمادبه‌نفس چه تفاوتی دارد و…؟ ملاک‌ها یا معیارهای خوباوری چیست؟!
این‌ها سوالاتی است که ممکن است برای هر کسی درباره خودباوری پیش بیاید. کتاب «قدرت خودباوری» پاسخی به همه این سوال‌هاست.

دکتر ناتانیل براندن روان‌درمانگر و نویسنده‌ای کانادایی-آمریکایی شهرت زیادی در زمینه روانشناسی حرمت نفس دارد. ناتانیل براندن بیش از هر کس دیگر برای هوشیار کردن جامعه آمریکا و تاکید بر اهمیت خودباوری مردم تلاش کرده و در این زمینه، کتاب‌های زیادی هم نوشته است.
خودباوری حقیقی، با آن‌چه در محیط حقیقی به دلیل شغل و موقعیت ما به وجود می‌آید، ارتباطی ندارد؛ بلکه به‌واسطه باور درونی ما به ارزشمند بودن و داشتن لیاقت خوشبختی شکل می‌گیرد.
کتاب صوتی قدرت خودباوری به قلم ناتانیل براندن به بیان نکاتی در زمینه‌ی خودباوری اعم از «عوامل موثر در خودباوری» و «چرا ما به خودباوری نیاز داریم؟» می‌پردازد.

بد نیست نگاهی هم به این مطلب بیندازید.
قدرت عادت | چارلز داهیگ

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping Cart
اسکرول به بالا