هدف مدرسه پرو استارت آپ ایجاد یک بستر تعاملی بین افراد است تا درکنار هم بتوانیم از دانش، مهارت، تجربه ها و سرمایه های انسانی و اقتصادی یکدیگر استفاده کنیم و در مسیر بهبود شخصیت و بهبود کسب و کارمان گام برداریم.

همکاری به عنوان مدرس

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۳۰۲۰۵۳۳۵ تماس بگیرید.

همۀ ما در زندگی تجربیات فراوان کسب کرده ایم و دانش و مهارت های زیادی از آموزگاران خود آموخته ایم. این تجربیات و دانش در زندگی ما ضروری و مفید بوده اند، و مسلماً برای آیندگان،( آنهایی که قصد دارند در مسیری پیش بروند که ما آن را پیموده ایم،) ضروری و اجتناب ناپذیر است. <br>دانش یک گنج گرانبهاست که از نسلی به نسل بعد منتقل می شود و در نسل های جدیدتر به این گنجینه افزوده می شود. همانطور که شما به عنوان یک حلقه از این زنجیر موجبی برای وسعت گرفتن و استحکام دانش و بینش شده اید. <br>در اختیار دیگران قرار دادن دانش و تجربه یک کار ارزشمند است که جبران آن با اندوخته های مالی کوچکترین کار ممکن است چرا که دانش و تجربیات حاصل گذران عمر انسان هاست. اما با این حال شما می توانید با در اختیار دیگران قرار دادن دانش و تجربیاتتان علاوه بر یک کار ارزشمند و ماندگار سهمی نیز در جهت کسب درآمد داشته باشید.<br>همۀ آن چه شما به عنوان درآمد از این طریق بدست می آورید متعلق به شماست و مدرسه پرواستارت آپ همین که بتواند بستری برای انتقال این دانش به دیگران فراهم کند، به سهم خود راضی و خشنود است. <br>اگر آموزش هایی دارید که می تواند برای دیگران مفید فایده باشد، آن را برای مدرسه پرو استارت آپ بفرستید. ما درس های شما را در یک صفحۀ اختصاصی برای عرضه قرار خواهیم داد و همۀ در آمد حاصل از این کار ارزشمند متعلق به شما خواهد بود.

مدرسه پرواستارت آپ

از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید تا سایر راهنمایی های لازم برای 

همکاری با مدرسه 

را در اختیارتان قرار دهیم و ریز اطلاعات لازم را در اختیارتان بگذاریم.

مدرسه پرواستارت آپ

از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید تا سایر راهنمایی های لازم برای 

شرکت در نمایشگاه ایده ها

را در اختیارتان قرار دهیم و ریز اطلاعات لازم را در اختیارتان بگذاریم.

ایده های خودتان را برای مدرسه بفرستید. ایده های شما می تواند خصوصی باشد و یا عمومی. 

ما ایده های عمومی شما را سریعآ در نمایشگاه ایده ها قرار می دهیم و ایده های خصوصی و قابل فروش شما را در بخش فروشگاه ایده ها قرار می دهیم. شما می توانید از فروش ایده هایتان کسب درآمد کنید. تمام در آمد حاصل از ایده های شما متعلق به شماست و مستقیماً به حساب شما پرداخت خواهد شد.

همکاری با مدرسه به عنوان ایده پرداز

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۳۰۲۰۵۳۳۵ تماس بگیرید

آیا تا به حال ایده ای به ذهن شما خطور نکرده است؟ هر ایده ای و در هر زمینه ای. همۀ آن چیزهایی که در اطراف ما قرار دارد، چه اشیاء باشند و چه سبک زندگی و هر مقولۀ انسانی، نشأت گرفته از ایده های انسان هاست.
لباسی که می پوشیم، شکل و شمایل خانه ای که در آن زندگی می کنیم، مدل موهایمان و حتی زبانی که با آن حرف می زنیم، همگی ایده هستند. اما چه کسانی این ایده ها را مطرح کرده اند و چه کسانی آن ها را پیاده سازی کرده اند؟
آیا تا به حال برای شما پیش نیامده است که ایده ای به ذهن تان بیاید؟ ایده ای که می تواند زندگی ما و دیگران را تحت تأثیر قرار دهد و رنگ دیگری به جهان ما بدهد؟البته نباید اینطور فکر کنیم که ایده ها همیشه باید انقلابی و عجیب و غریب باشند. اگرچه سفر به مریخ یا آنسانسور فضایی یا داشتن یک هتل روی سطح ماه هم ایده هستند، اما پاشنه کش و خلال دندان هم ایده هستند. حتی می شود گفت کاربردی تر و همگی تر از آن ایده های فضایی. آیا همیشه باید ایده ها را خودمان پیاده سازی کنیم و از آن کسب در آمد کنیم؟ لزوما ً خیر. گاهی ایده های کسب و کاری که به ذهن ما می رسد ربطی به تخصص ما و هدف زندگی ما ندارد. حتی بهتر است روی این ایده های جدید که ربطی به کسب و کار ما ندارد، تمرکز نکنیم و به قول معروف شاخه به شاخه نپریم و روی حوزه تخصصی و مورد علاقۀ خودمان فوکوس داشته باشیم. اما آیا باید بگذاریم ایده های ما از بین برود؟ خیر. ایده ها بزرگترین گنج انسان ها هستند. ایده ها هستند که معنایی برای زندگی ما ساخته و می سازند. مدرسه پرو استارت آپ امیدوار است بتواند یک نمایشگاه عمومی ایده ها ایجاد کند که هر کس بتواند ایده هایش را در این نمایشگاه در معرض دید دیگران قرار دهد و خود نیز بتواند از ایده های دیگران استفاده کند. گاهی ممکن است یک ایدۀ کوچک ما منجر به ایجاد یک کسب و کار بزرگ برای دیگری بشود. گاهی می توانیم ایده های مان را بفروشیم و گاهی برای پیاده سازی ایده هایمان به دنبال افراد علاقه مند برای همکاری هستیم، نتیجه اینکه نیاز به یک بستر برای این تعامل هست. و مدرسه پرو استارت آپ علاقه مند است که بتواند سهم کوچکی در پیاده سازی این ایده داشته باشد.

همکاری به عنوان سرمایه گذار

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره۰۹۳۳۰۲۰۵۳۳۵ تماس بگیرید

سالهایی که گذشت این تجربه ی حیاتی را برای ما به همراه داشت که زندگی به چه سرعت می تواند تغییر کند. خیلی آدمها را دیدیم که گویی یک شبه ثروتمند شدند و خیلی افراد را دیدیم که یک شبه زندگی از کف شان رفت. می توانیم یک کاغذ و قلم جلوی خودمان بگذاریم و لیست بلند بالایی از چیزها را بنویسیم که تا همین چند سال پیش برای خودشان اسم و رسم و جایگاهی در زندگی روزمرۀ مردم داشتند و کمتر از پنج شش سال کاملاً به فراموشی سپرده شدند و برگشتن به آن شیوه و روش زندگی بعید به نظر می رسد. گرمابه داری، نفت فروشی، چراغ و سماورسازی، رنگرزی و … ازجمله شغل هایی بودند که اگر چه هنوز جایی در دوردست ها چراغشان روشن است اما در تغییر ناگهانی جهان ما به فراموشی عمومی سپرده شدند. یک تجربه دیگر این زندگی پر سرعت و درحال تغییر این بود که دیدیم سرمایه های مالی ما چه زود می توانند رنگ و روی شان را از دست بدهند. انگار همین دیروز بود که می شد با یک میلیون تومان ( که البته خیلی پول بود!) یک کسب و کار آبرومند راه انداخت. خیلی از ما می دانیم که جهان از این سرعت باز نخواهد ماند و شاید زمین تندتر از این نچرخد، اما هرگز کندتر نخواهد شد. شاید بتوانیم با سرمایه های انسانی و مالی مان که امروز نسبت به فردایی نزدیک خیلی زیاد هستند، کاری از پیش ببریم. اماگذشته دارد فریاد می زند: «روزهایی که حسرت امروز را می خورید، دارد شتابان به سوی شما می آید.» تنها راه چاره سرمایه گذاری امروز برای فردای نزدیک است. سرمایه گذاری روی ایده های جدید و استارت آپی، سرمایه گذاری های ائتلافی که ریسک بسیار پایینی دارند، سرمایه گذاری روی رشته های زودبازده، سرمایه گذاری روی رمز ارزها و… روش های جدید و به روز سرمایه گذاری در دنیای امروز ما هستند. مدرسه پرواستارت آپ امیدوار است بتواند بستری فراهم کند که افراد علاقه مند بتوانند منابع مالی بسیار کوچک خودشان را روی ایده های نو و استارت آپی مشارکت کنندگان سرمایه گذاری کنند و در ایجاد کسب و کارهای جدید و نوپا سهام داشته باشند ​

مدرسه پرواستارت آپ

از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید تا سایر راهنمایی های لازم برای 

همکاری با مدرسه به عنوان سرمایه گذار

را به شما ارائه دهیم و ریز اطلاعات لازم را در اختیارتان بگذاریم.

مدرسه پرواستارت آپ

از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید تا سایر راهنمایی های لازم برای 

شرکت در تالار گفت و گو

 را در اختیار شما قرار دهیم.

برای پیوستن به تالار گفت و گو کلیک کنید.

همکاری در تیم های استارت آپی

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۳۰۲۰۵۳۳۵ تماس بگیرید.

داشتن یک گروه همفکر برای پیشبرد یک کسب و کار موفق ضروری است. تحقیقات نشان داده است بیش از اینکه ایده ها یا پول و سرمایه در پیشبرد و پیشرفت یک شغل مؤثر باشد، یک گروه همفکر و با انرژی در شکوفایی یک شغل نقش دارد. گاهی ما سالها به دنبال این گروه همفکر می گردیم و نمی یابیم. گاهی به دنبال کسانی می گردیم که به علایق ما علاقه دارند و نمی یابیم. همین نداشتن همراه و همفکر ممکن است زندگی را برای ما تلخ کند. احساس تنهایی می کنیم. فکر می کنیم خیلی خاص هستیم و دیگران ما را نمی فهمند. اما جهان ما بسیار بسیار بزرگ است. در جهانی که ما زندگی می کنیم آدمها با علایق و افکار مشترک فراوان هستند. اما شاید چون بستری کاملاً تخصصی برای این ارتباط نیست ما برای پیدا کردن آن افراد باید سخت تلاش کنیم. تشریک مساعی و همکاری می تواند یک کار بسیار بسیار بزرگ را به یک اتفاق ساده و پیش پا افتاده بدل کند. گاهی ما می توانیم با گروه های مختلفی در ارتباط باشیم و در زمان های فراغت و بیکاری مان با این افراد ارتباط بگیریم و کارهای مشترک مورد علاقه مان را پیش ببریم. گاهی می تواند این ارتباط جدی تر باشد و به یک همکاری بزرگ منجر شود. گاهی ما به دنبال متخصصینی می گردیم و یک گروه از افراد متخصص می تواند راه ساده ای برای یافتن آن متخصص باشد. گاهی می خواهیم تخصص خودمان را در اختیار دیگران قرار دهیم و دیگران از فن و دانش و تجربه ی ما بهره ببرند و ما از این طریق کسب در آمد کنیم. همۀ این اتفاق ها می تواند در یک بستر ایجاد شود و مدرسه پرو استارت آپ علاقه مند است بتواند این بستر را برای تعامل افراد ایجاد کند.

Location

تهران - جنت آباد - مجتمع تجاری سمرقند

Phone

09330205335

Email

vahid.ramezanpour1366@yahoo.com

با مدرسۀ خودتان

در تماس باشید

سایر پروژه ها

همکاری در اجرائیات سایت

همکاری در اجرای کارگاه های آموزشی و همایش ها

همکاری در تیم تولید محتوا

همکاری به عنوان مشاور فروش محصولات آموزشی

Shopping Cart
اسکرول به بالا